VESTFOLD FUGL

ET GODT VALG VESTFOLD FUGL

VÅR KJÆRLIGHET FOR GOD MAT GJENNOMSYRER ALT VI GJØR

I Den Stolte Hane jobber vi både med salg av kyllingprodukter i dagligvare og i storhusholdning. I storhusholdningsmarkedet har vi merket Vestfold Fugl, med lange og stolte tradisjoner.

Hos oss møter du et dedikert team med faglærte konsulenter – alle klare for å dele sin kunnskap og bistå dine behov innen storhusholdningsmarkedet.

Besøk gjerne vår storhusholdningsside eller direkte med vår storhusholdningsgjeng hvis du ønsker mer informasjon, eller kontakt vårt storhusholdningsteam hvis du ønsker tilbud eller informasjon om produkter i andre kanaler enn dagligvare.

et godt valg

FOR

KLODEN, DYRA OG DEG

Ta gjerne kontakt med våre flinke fagkonsulenter!

FAGKONSULENT VESTFOLD, TELEMARK, BUSKERUD OG ØSTFOLD

Ruben L. M. Øksendal

Mob.: +47 464 19 487

E-post: ruben.oeksendal@denstoltehane.no

FAGKONSULENT OSLO, ASKER, BÆRUM OG AKERSHUS.

Jimmy Gideberg

Mob; +47 902 16 836

E-post: jimmy.gideberg@denstoltehane.no

FAGKONSULENT HORDALAND, SOGN OG FJORDANE

Trond Berge

Mob.: +47 472 67 333

E-post: trond.berge@denstoltehane.no

FAGKONSULENT ROGALAND OG AGDERFYLKENE

Stefan Wold

Mob.: +47 953 67 126

E-post: stefan.wold@denstoltehane.no

FAGKONSULENT HEDMARK, OPPLAND OG NORDRE BUSKERUD

Truls Skogvang Andreassen

Mob.: +47 970 12 099

E-post: truls@gourmetpartner.no

FAGKONSULENT TRØNDELAG FRA TRONDHEIM OG NORDOVER & NORDLAND OPP TIL SALTFJELLET

vakans

kontakt Ruben L. M. Øksendal

Mob.: +47 464 19 487

FAGKONSULENT NORD-NORGE, SALTFJELLET-KIRKENES

Silje Bjørkmo

Mob.: +47 906 13 262

E-post: silje@dinernord.no

———————————————————————————————————-

VESTFOLD FUGL – Kjedeteam

DIREKTØR STORHUSHOLDNING

Christine Sund

Mob: +47 924 42 689

Mail: christine.sund@denstoltehane.no

KJEDEDIREKTØR STORHUSHOLDNING

Niels Otto Hansen

Mob.: +47 982 35 880

E-post: niels.otto.hansen@denstoltehane.no

NASJONAL KJEDESALGSSJEF STORHUSHOLDNING

Robert K. Skaugen

Mob.: +47 916 08 181

E-post: robert.skaugen@denstoltehane.no

Den Stolte Hanes anlegg på Stokke har besøks- og leveringsadresse;
Den Stolte Hane
Borgeskogen 42,
3160 Stokke.

Ta avkjørsel 39 fra E18. Følg skilting mot Borgeskogen Nord.

Fakturaadresse:
Den Stolte Hane AS
Serienr 55801443
Postboks 76 Økern
0508 Oslo
Org.nr. 980 403 815
faktura@denstoltehane.no